Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
GP Eco-Struct 2022 (1.1)
(Grote Prijs Euromat)
Belgium  /  7 May

Edition: 3 (136.4 Km)
Winner: KOOL Charlotte

2021    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. KOOL Charlotte DSM 03:21:59
2. BARBIERI Rachele LIV 00:00:00
3. WIEBES Lorena DSM 00:00:00
4. SANGUINETI Ilaria VAL 00:00:01
5. VAN DER DUIN Maike LEW 00:00:00
6. GEORGI Pfeiffer DSM 00:00:00
7. TVEIT Nora HPU 00:00:00
8. VAN ROOIJEN Anne PHV 00:00:00
9. GASPARRINI Eleonora Camilla VAL 00:00:00
10. VAN ROOIJEN Eline NXG 00:00:00
11. SKALNIAK-SOJKA Agnieszka APW 00:00:00
12. VAN HOUTUM Celine MUL 00:00:00
13. SWINKELS Sylvie HPU 00:00:00
14. STOCKMAN Julie MUL 00:00:00
15. VAINIONP── Laura ESBD 00:00:00
16. DOMMANSCHET Sharon EISN 00:00:00
17. ANDRES Michelle ASC 00:00:00
18. LUNDMARK Clara GKT 00:00:00
19. DANFORD Georgia ASC 00:00:00
20. BERTON Nina ASC 00:00:00
21. DE CLERCQ Katrijn LSL 00:00:00
22. HENDRICKX Julie CCT 00:00:00
23. BOSKAMP Lente 00:00:00
24. TRUYEN Marthe PLP 00:00:00
25. VAN HELVOIRT Lisa 00:00:00
26. JONGERIUS Claudia CCT 00:00:00
27. BAKKER Minke CCT 00:00:00
28. GRÍNDAHL Antonia IBC 00:00:00
29. VANDENBULCKE Jesse LEW 00:00:00
30. VERVLOET Sterre LSL 00:00:00
31. BRECK Holly TOR 00:00:00
32. BOOGAARD Emma HPU 00:00:00
33. MEIJERING Mareille MUL 00:00:00
34. VANHOVE Marith PHV 00:00:00
35. MAYRHOFER Lucy IBC 00:00:00
36. MEISTROK Susanne 00:00:00
37. MOLENAAR Laura 00:00:00
38. KUMIEGA Karolina VAL 00:00:00
39. WASMUS Nienke 00:00:00
40. COLBORNE Henrietta GKT 00:00:00
41. LOP╔Z LLULL Margarita ELCW 00:00:00
42. WILKOS Katarzyna APW 00:00:00
43. ERIKSEN Malin EKER 00:00:00
44. KAY Anna PLP 00:00:00
45. NORBERT-RIBEROLLE Marion PLP 00:00:00
46. DE GROOT Marieke EISN 00:00:00
47. VAN EYNDE Fien IBC 00:00:00
48. VAN DER SANDE Elise LSL 00:00:00
49. MERTENS Fiona EBWB 00:00:00
50. BARTHELS MalthÚ ASC 00:00:00
51. VANHOUTTE Fenna ESBD 00:00:00
52. DE GAST Belle PHV 00:00:00
53. JANSEN Noa CCT 00:00:00
54. BOON Lee TOR 00:00:00
55. VAN ALPHEN Aniek PLP 00:00:00
56. KING Eluned LEW 00:00:00
57. HENDRIKS Dieke 00:00:00
58. TON Quinty LIV 00:00:00
59. DEMEY Valerie LIV 00:00:00
60. CADZOW Kimberley TOR 00:00:00
61. WATERREUS Kylie LSL 00:00:00
62. TACEY April LEW 00:00:00
63. FELDMANN Pernille Larsen HPU 00:00:00
64. PEPERKAMP EsmÚe DSM 00:00:00
65. VAN DER MOLEN Yuli NXG 00:00:00
66. FEDOTOVA Kseniia ELCW 00:00:00
67. VAN DEN STEEN Kim EISN 00:00:00
68. CIPRESSI Carlotta VAL 00:00:00
69. KOCH Franziska DSM 00:00:00
70. PEETERS Jinse 00:00:00
71. VAN DE PAAR Ines LSL 00:00:00
72. SHARGA Olena ELCW 00:00:00
73. MANGAN Fiona IBC 00:00:00
74. VAN GOETHEM Femke EKER 00:00:00
75. DE SMEDT Marijke EKER 00:00:00
76. HOLMSGAARD Trine 00:00:00
77. BUURMAN Eva LIV 00:00:00
78. PEREKITKO Karolina ELCW 00:00:00
79. VAN NECK Melissa GKT 00:00:00
80. WHITEHOUSE Georgia IBC 00:00:00
81. DIJKSTRA Anneke GKT 00:00:00
82. FULLER Haylee IBC 00:00:00
83. MULLENBERG Lisa ASC 00:00:00
84. WISEMAN Eleanor EBWB 00:00:00
85. EVANS Alicia ELCW 00:00:00
86. LANSSENS Lien EISN 00:00:00
87. KNAVEN Senne NXG 00:00:00
88. VAN DE WETERING Carola GKT 00:00:00
89. VAN AGT Eva LEW 00:00:00
90. BOS Leonie PHV 00:00:00
91. DOBBELAERE Jana EJDA 00:00:00
92. WINTHER OLSEN Amalie TOR 00:00:00
93. WLODARCZYK Dominika APW 00:00:00
94. IVERSEN Ane HPU 00:00:00
95. SAP Julie EKER 00:00:00
96. COMMISSARIS Caren CCT 00:00:00
97. NESSMAR Alexandra EJDA 00:00:00
98. REDAELLI Emma VAL 00:00:00
99. BORREMANS Sarah ELCW 00:00:00
100. VAN 'T GELOOF Marjolein LEW 00:00:00
101. VAN TEESELING Bente MUL 00:00:00
102. SOLAND Lena HPU 00:00:00
103. GRIT Ilse 00:00:00
104. KNAVEN Britt NXG 00:00:00
105. WALSH Orla TOR 00:00:00
106. PLOSAJ Nikola APW 00:00:00
107. PIKULIK Wiktoria APW 00:00:00
108. PIKULIK Daria APW 00:00:00
109. HOOG ANTINK Dorien 00:00:00







--- advertisement ---