Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Login / Subscribe   
Ronde de Mouscron 2022 (1.1)
Belgium  /  18 April

Edition: 2 (127.0 Km)
Winner: DE JONG Thalita

2021    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. DE JONG Thalita EJDA 03:09:02
2. STEIGENGA Nicole HPU 00:00:00
3. ALZINI Martina COF 00:00:00
4. GASPARRINI Eleonora Camilla VAL 00:00:00
5. ZANARDI Silvia BPK 00:00:00
6. TREVISI Anna UAD 00:00:00
7. CONSONNI Chiara VAL 00:00:00
8. BOILARD Simone AUB 00:00:00
9. BRAAM Danique CCT 00:00:00
10. ALONSO DOMINGUEZ Sandra WNT 00:00:00
11. NOOIJEN Lieke PHV 00:00:00
12. VAN HAAFTEN Kirstie PHV 00:00:00
13. BOOGAARD Maaike UAD 00:00:00
14. PERSICO Silvia VAL 00:00:00
15. FONSECA Barbara AUB 00:00:00
16. CASTRIQUE Alana COF 00:00:00
17. HENGEVELD Daniek GKT 00:00:07
18. VAN DER MOLEN Yuli NXG 00:00:00
19. SWINKELS Sylvie HPU 00:00:00
20. NILSSON Hanna WNT 00:00:00
21. TÉOLIS Jade BPK 00:00:00
22. SCHWEINBERGER Kathrin WNT 00:00:00
23. KERBAOL Cédrine COF 00:00:00
24. TOMASI Laura UAD 00:00:00
25. NOVOLODSKAIA Mariia UAD 00:00:12
26. LIBOREAU Lucie ETB 00:00:00
27. SANGUINETI Ilaria VAL 00:00:00
28. KUMIEGA Karolina VAL 00:00:00
29. DE GAST Belle PHV 00:00:00
30. ARZUFFI Alice Maria VAL 00:00:00
31. BOUWMEESTER Sanne GKT 00:00:00
32. ARMITAGE Megan IBC 00:00:00
33. WOLLASTON Ally NXG 00:00:00
34. VAN HOUTUM Celine MUL 00:00:00
35. VANHOVE Marith PHV 00:00:00
36. MOHR Mari Hole HPU 00:00:00
37. WATERREUS Kylie LSL 00:00:00
38. BULLERI Alessia EIC 00:00:00
39. CADZOW Kimberley TOR 00:00:00
40. BOON Lee TOR 00:00:00
41. DANFORD Georgia ASC 00:00:00
42. NORMAND Adele ETB 00:00:00
43. KOLESAVA Anastasiya SRC 00:00:00
44. LOPÉZ LLULL Margarita ELCW 00:00:00
45. LUNDMARK Clara GKT 00:00:00
46. LANG Mae ELCW 00:00:00
47. HAJKOVA Marketa BPK 00:00:00
48. SHROSBREE Danni CAT 00:00:00
49. WRIGHT Sophie UAD 00:00:00
50. EBERLE Lana WNT 00:00:00
51. VERVLOET Sterre LSL 00:00:00
52. SHERWELL Courtney RXS 00:00:00
53. LEVENEZ Sandra COF 00:00:00
54. VAN DE VEL Sara IBC 00:00:00
55. DRUYTS Lenny CCT 00:00:00
56. BENTLEY Olivia TOR 00:00:00
57. BOOGAARD Emma HPU 00:00:00
58. BETZ Svenja IBC 00:00:00
59. BASILICO Valentina BPK 00:00:00
60. JANSE VAN RENSBURG Frances SRC 00:00:00
61. STERN Friederike ASC 00:00:00
62. VARENYK Maryna EIC 00:00:00
63. VAN DE WETERING Carola GKT 00:00:00
64. COLARD Marion SRC 00:00:00
65. LAIZANE Lija EIC 00:00:00
66. PILOTE-FORTIN Gabrielle COF 00:00:00
67. IVANCHENKO Alena UAD 00:00:00
68. COATES Nicole TOR 00:00:00
69. JOHANSSON Hanna ELCW 00:00:00
70. FIELD Matilda (Tilly) RXS 00:00:00
71. STORRIE Becky CAT 00:00:00
72. VITILLO Matilde BPK 00:00:00
73. POMARES Cindy ETB 00:00:00
74. FELDMANN Pernille Larsen HPU 00:00:00
75. VAN DER SANDE Elise LSL 00:00:00
76. DOBBELAERE Jana EJDA 00:00:00
77. VAN ROOIJEN Sofie PHV 00:00:00
78. SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yareli WNT 00:00:00
79. SAVI Prisca BPK 00:00:00
80. GOERGEN Océane AUB 00:00:00






--- advertisement ---