Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Login / Subscribe   
Craywinckelhof - Omloop van het Hageland 2022 (1.1)
(Omloop van het Hageland - Tielt-Winge)
Belgium  /  27 February

Edition: 14 (128.2 Km)
Winner: BASTIANELLI Marta

2021    



Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BASTIANELLI Marta UAD 03:24:47
2. BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie MOV 00:00:00
3. MACKAIJ Floortje DSM 00:00:00
4. CECCHINI Elena SDW 00:00:00
5. VAN ANROOIJ Shirin TFS 00:00:00
6. COPPONI Clara FDJ 00:00:00
7. VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal SDW 00:00:00
8. DEMEY Valerie LIV 00:00:05
9. GEORGI Pfeiffer DSM 00:00:05
10. WIEBES Lorena DSM 00:00:32
11. UNEKEN Lonneke SDW 00:00:32
12. KOPECKY Lotte SDW 00:00:34
13. VAN DER DUIN Maike LEW 00:00:34
14. DUVAL Eugénie FDJ 00:00:34
15. ROSEMAN-GANNON Ruby BEX 00:00:34
16. BORGHESI Letizia TIB 00:00:40
17. KOOL Charlotte DSM 00:00:40
18. REUSSER Marlen SDW 00:00:40
19. GUAZZINI Vittoria FDJ 00:00:40
20. STEIGENGA Nicole HPU 00:00:40
21. BERTIZZOLO Sofia UAD 00:00:40
22. DE WILDE Julie PLP 00:00:40
23. ZANARDI Silvia BPK 00:00:40
24. LACH Marta WNT 00:00:40
25. SMULDERS Silke LIV 00:00:40
26. PERSICO Silvia VAL 00:00:40
27. GROSSETETE Maëlle FDJ 00:00:40
28. GHEKIERE Justine PLP 00:00:40
29. LUTRO Amalie UXT 00:00:40
30. BROWN Grace FDJ 00:00:40
31. VAN DIJK Ellen TFS 00:00:40
32. KOCH Franziska DSM 00:00:40
33. DE JONG Demi PHV 00:00:40
34. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 00:00:40
35. HOSKING Chloe TFS 00:00:40
36. AHTOSALO Anniina UXT 00:00:52
37. VALLIERES-MILL Magdeleine TIB 00:00:52
38. GASPARRINI Eleonora Camilla VAL 00:00:52
39. QUAGLIOTTO Nadia BPK 00:00:52
40. SCHOENS Quinty PHV 00:00:52
41. FORTIN Valentine COF 00:00:52
42. FOURNIER Roxane SDW 00:00:56
43. EWERS Veronica TIB 00:00:59
44. CORDON-RAGOT Audrey TFS 00:01:04
45. GASKJENN Ingvild HPU 00:01:11
46. TONETTI Cristina TOP 00:01:30
47. VANDENBULCKE Jesse LEW 00:01:33
48. OLAUSSON Wilma UXT 00:01:33
49. DE BAAT Kim PLP 00:01:33
50. CONFALONIERI Maria Giulia WNT 00:01:33
51. CONSONNI Chiara VAL 00:01:33
52. SERNÉ Elisa MUL 00:02:14
53. NOOIJEN Lieke PHV 00:02:14
54. VITILLO Matilde BPK 00:02:14
55. PEPERKAMP Esmée DSM 00:02:14
56. KUMIEGA Karolina VAL 00:02:14
57. HENGEVELD Daniek GKT 00:02:14
58. SUESSEMILCH Laura PLP 00:02:14
59. LUDWIG Hannah UXT 00:02:14
60. TOWERS Alice LEW 00:02:14
61. BUJAK Eugenia UAD 00:02:14
62. CARBONARI Anastasia VAL 00:02:14
63. BIANNIC Aude MOV 00:02:14
64. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOV 00:02:14
65. ARENS Maureen NXG 00:02:44
66. PERKINS Flora LEW 00:03:18
67. TEUTENBERG Lea Lin WNT 00:07:44
68. KESSLER Nina BEX 00:07:44
69. VIGILIA Alessia TOP 00:07:44
70. GUARISCHI Barbara MOV 00:07:44
71. CAMPBELL Teniel BEX 00:07:44
72. VAN DE VELDE Julie PLP 00:12:23
73. COLBORNE Henrietta GKT 00:12:23
74. GRÖNDAHL Antonia IBC 00:12:23
75. BURLOVA Kristyna LSL 00:12:23
76. SWINKELS Sylvie HPU 00:12:23
77. ROBERTS Jessica HPU 00:12:23
78. NELSON Josie HPU 00:12:23
79. CRABBÉ Kiona PLP 00:12:23
80. SCHWEINBERGER Kathrin WNT 00:12:23
81. BARBIERI Rachele LIV 00:12:23
82. LANGLEY Emma TIB 00:12:23
83. BERTEAU Victoire COF 00:12:23
84. GOOSSENS Marthe MUL 00:12:23






--- advertisement ---