Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Tour of Guangxi Women’s Elite World Challenge 2017 (1.1)
China  /  24 Oktober

Edition: 1 (110.0 Km)
Winner: SPEROTTO Maria Vittoria

   

Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. SPEROTTO Maria Vittoria BPK 02:51:56
2. CURE Amy WHT 00:00:00
3. GARNER Lucy WHT 00:00:00
4. ERIC Jelena BTC 00:00:00
5. RADOTIC Mia BTC 00:00:00
6. INGELBRECHT Sarah LWD 00:00:00
7. DIAO Xiao Juan NHKG 00:00:00
8. BUJAK Eugenia BTC 00:00:00
9. DOCX Mieke LWD 00:00:00
10. SCHWEINBERGER Kathrin NAUT 00:00:00
11. BROGI Angelica VAI 00:00:00
12. BATAGELJ Polona BTC 00:00:00
13. VAN VELZEN Bryony LWD 00:00:00
14. KUCHYNSKAYA Maryna MCC 00:00:00
15. AKHMETCHA Rinata ASA 00:00:00
16. ROY Sarah ORS 00:00:00
17. GASSNER Astrid NAUT 00:00:00
18. CIPRIANI Carmela CZG 00:00:00
19. SALTON BASEI Marzia CZG 00:00:00
20. RAGUSA Katia BPK 00:00:00
21. NESTI Nicole VAI 00:00:00
22. PINTAR Ursa BTC 00:00:00
23. STRICKER Anna Zita Maria BTC 00:00:00
24. PANG Yao NHKG 00:00:00
25. SUHADA ZAINAL Nurul NMAS 00:00:00
26. SOMNET Jupha NMAS 00:00:00
27. PU Yi Xian GPC 00:00:00
28. ELVIN Gracie ORS 00:00:00
29. LEE Serene NSIN 00:00:00
30. MEDVEDOVA Tereza BPK 00:00:00
31. UMUTZHANOVA Makhabbat ASA 00:00:00
32. VAN HOEK Lotte LWD 00:00:00
33. ISKAKOVA Amiliya ASA 00:00:00
34. RIJKES Sarah LWD 00:00:00
35. SANAKBAYEVA Zhanerke ASA 00:00:00
36. SYED ZULIKIFLI SHARIFAH Nur Ilyana NMAS 00:00:00
37. SALAMAT Marella Vanila NPHI 00:00:00
38. MOHAMAD ZUBIR Nur Aisyah NMAS 00:00:00
39. WILLIAMS Georgia ORS 00:00:00
40. ROMBAON Avegall NPHI 00:00:00
41. AHMAD JUMRY Nur Azrenna NMAS 00:00:00
42. BELETSKAYA Kristina MCC 00:00:00
43. JENAL Annina NAUT 00:00:00
44. MOHD RADZI Masiyaton NMAS 00:00:00
45. PHANG Grace NPHI 00:00:00
46. NASKOVICH Taisa MCC 00:00:00
47. LEUNG Bo Yee NHKG 00:00:00
48. YANG Qianyu NHKG 00:00:00
49. ALLEN Jessica ORS 00:00:00
50. COVRIG Ana NROU 00:00:00
51. LEUNG Wing Yee NHKG 00:00:00
52. BAI Yue GPC 00:00:00
53. STAN Miriam NROU 00:00:00
54. PATTARO Francesca BPK 00:00:00
55. CROOKS Jenelle ORS 00:00:00
56. MARCHESINI Giulia VAI 00:00:00
57. TAN Sarah NSIN 00:00:00
58. LIANG Hongyu GPC 00:00:00
59. SCHWEINBERGER Christina NAUT 00:00:00
60. YAP Wendy NSIN 00:00:00
61. DE IULIIS Manuela CZG 00:00:00
62. ZHAO Xi Sha GPC 00:00:00
63. WONG Irish Mae NPHI 00:00:00
64. LEE Jeynelle Pi Uen NSIN 00:00:00
65. SAFONAVA Anastsiya MCC 00:00:00
66. SUN Xue GPC 00:00:00
67. VALSECCHI Silvia BPK 00:00:00
68. LEUNG Hoi Wah NHKG 00:00:00
69. CAPOBIANCHI Giorgia CZG 00:00:00
70. GARNER Grace WHT 02:52:05
71. COTEATA Estera NROU 02:52:26
72. CEAUSESCU Adriana NROU 02:54:59









--- advertentie ---