Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche 2018 (2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France  /  13 September - 18 September

Edition: 16 (680.3 Km)
Winner: NIEWIADOMA Katarzyna

2017    
2019



Klassementwinnaars




Laatste Winnaars







17 September / 113.00 kilometer
Etappewinnaar:03:17:27 WINDER Ruth
Klassementleider:17:43:04 NIEWIADOMA Katarzyna

Omschrijving
Uitslag

Klassement
Etappeuitslag
1. WINDER Ruth NUSA 03:17:27
2. NIEWIADOMA Katarzyna CSR 03:17:27
3. RICHIOUD Gréta FDJ 03:18:13
4. PIRRONE Elena ASA 03:18:13
5. VOLLERING Demi ESWA 03:18:13
6. MAGNALDI Erica BPK 03:18:13
7. SIERRA CAÑADILLA Arlenis ASA 03:18:13
8. BORGLI Stine Andersen NNOR 03:18:13
9. VAN DE VELDE Julie NBEL 03:18:13
10. AALERUD Katrine NNOR 03:18:13
11. MERINO CORTAZAR Eider NESP 03:18:13
12. GILLOW Shara FDJ 03:18:13
13. PATINO BEDOYA Paula Andrea 03:18:13
14. DE VUYST Sofie NBEL 03:18:13
15. GUDERZO Tatiana BPK 03:18:13
16. HALL Katie NUSA 03:18:13
17. GARCIA Margarita Victoria NESP 03:18:13
18. NILSSON Hanna BTC 03:18:13
19. MUZIC Evita FDJ 03:18:13
20. HAMMES Kathrin NGER 03:18:13
21. SHEKEL Olga NUKR 03:18:13
22. POIDEVIN Sara RLW 03:18:13
23. RYAN Alexis CSR 03:18:13
24. JACKSON Alison TIB 03:18:13
25. SICOT Marion 03:19:17
26. ANDERSON Grace ILU 03:19:17
27. TAZREITER Angelika NAUT 03:19:17
28. GUILMAN Victorie FDJ 03:19:17
29. LLAMAS GARCIA Lorena NESP 03:19:17
30. SHAPIRA Omer NISR 03:19:17
31. CHAPMAN Brodie TIB 03:19:28
32. MACHACOVA Jarmila TDP 03:19:58
33. CROMWELL Tiffany CSR 03:19:58
34. BUURMAN Eva NNED 03:19:58
35. GRUBER-STADLER Hannah NAUT 03:19:58
36. SAIFUTDINOVA Natalya ASA 03:19:58
37. ALBRECHT Lex TIB 03:19:58
38. KERN Spela HCT 03:19:58
39. SCHIFF Carolin NGER 03:19:58
40. VAN DEN STEEN Kelly NBEL 03:19:58
41. IVANIUK Maryna NUKR 03:19:58
42. DOBRYNINA Kseniia SER 03:19:58
43. BUYSMAN Nina NNED 03:19:58
44. COBB Alice TIB 03:19:58
45. HARVEY Mikayla ILU 03:19:58
46. HANNES Kaat NBEL 03:19:58
47. GEHNBÖCK Sylvia NAUT 03:19:58
48. BESSONE Marion SER 03:19:58
49. CHERNYSHEVA Galina NRUS 03:19:58
50. MICHIELS Githa NBEL 03:19:58
51. HEINE Vita NNOR 03:19:58
52. SHARGA Olena NUKR 03:19:58
53. MORENO CANCHON Blanca Liliana ASA 03:19:58
54. DIETRICH Jacqueline NGER 03:19:58
55. VAN DER LUGT Marlies ESWA 03:19:58
56. DEBESAY Mosana SER 03:19:58
57. RIABCHENKO Tetyana NUKR 03:19:58
58. PINTAR Ursa BTC 03:19:58
59. ZIGART Urska BTC 03:19:58
60. BRAVARD Charlotte FDJ 03:19:58
61. CASASOLA Sara SER 03:19:58
62. ESPÍNOLA Agua Marina 03:19:58
63. MAINE Katherine RLW 03:19:58
64. TRAXLER Anna Gabrielle 03:19:58
65. VALSECCHI Silvia BPK 03:19:58
66. BUSS Kathryn TIB 03:19:58
67. ZANNER Beate NGER 03:18:13
68. MEDVEDOVA Tereza BPK 03:22:58
69. THOMAS Leah NUSA 03:22:58
70. GEBRU Eyeru Tesfoam 03:22:58
71. BAJGEROVÁ Nikola TDP 03:22:58
72. DEMEY Valerie NBEL 03:22:58
73. LORVIK Ingrid NNOR 03:22:58
74. FRANZ Heidi RLW 03:22:58
75. DREVILLE Annabelle 03:22:58
76. ELLSAY Gillian RLW 03:22:58
77. LAROSE-GINGRAS Frederique 03:22:58
78. WILES Tayler NUSA 03:22:58
79. LIKHANOVA Marina NRUS 03:23:47
80. VAN WITZENBURG Marieke HCT 03:24:47
81. NUÑO PALACIO Aida NESP 03:28:21
82. MARTINEZ BONAFE Cristina NESP 03:28:21
83. ENSING Janneke NNED 03:29:03
84. CAMPBELL Teniel 03:31:44
85. CLYNE Margot NUSA 03:34:33
86. VAN VEEN Esther NNED 03:34:39
87. FISHMAN Roni NISR 03:34:39
88. GORNALL Amy 03:34:39
89. FERON Senna 03:34:39
90. KIRILLOVA Polina NRUS 03:34:39
91. ERATH Tanja CSR 03:34:39
92. GROSSETETE Maëlle FDJ 03:34:39
93. MEKHTIEVA Gyunel NRUS 03:36:37
94. YAPURA PLAZA Anabel Maria Fernanda 03:37:10
95. VAN NECK Melissa TDP 03:37:40
96. KORVASOVÁ Tereza TDP 03:37:40
97. BAKS Marissa ESWA 03:37:48
98. NEUMANOVA Tereza TDP 03:37:48
99. ANDERSEN Susanne NNOR 03:37:56
100. ELSNER Tanja BTC 03:42:54
101. BAR-ON Miriam NISR 03:42:54
102. SEMENOVA Irina NUKR 03:42:54
103. KONONENKO Valeriya NUKR 03:42:54
104. THORVILSON Leah CSR 03:42:54
105. DE GAST Belle NNED 03:42:54
106. GEZ Avital NISR 03:49:16
107. NUÑO Merea NESP 03:49:16
108. MORAN Amit NISR 03:49:16
109. WEINBERG Gali NISR 03:49:16
110. DE GRAAFF Femke ESWA 03:49:16
111. STAELENS Berengere 03:49:16
112. BIRKENES Karina NNOR 03:49:16
113. KASENOVA Karina NRUS 03:49:48

11 Uitvallers
84. RITTER Martina NAUT DNS
103. SCHULZ Tina NGER DNF
144. NGUYEN Thi That DNF
196. NEWSOM Emily TIB DNF
214. MICKEY Abigail RLW DNF
231. DEFOUR Lara HCT DSQ
232. SCHWEINBERGER Kathrin HCT DNF
234. KORMOS Veronika Anna HCT DNF
236. SZABO Zsofia HCT DNF
246. MILLARD Lexie ILU DNF
261. ENEVER Sophie DNF











--- advertentie ---