Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche 2018 (2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France  /  13 September - 18 September

Edition: 16 (680.3 Km)
Winner: NIEWIADOMA Katarzyna

2017    
2019



Klassementwinnaars




Laatste Winnaars







Etappe 5 > Grandrieu - Mont-Lozere
16 September / 139.00 kilometer
Etappewinnaar:04:12:06 NIEWIADOMA Katarzyna
Klassementleider:14:25:32 GARCIA Margarita Victoria

Omschrijving
Uitslag

Klassement
Etappeuitslag
1. NIEWIADOMA Katarzyna CSR 04:12:06
2. GARCIA Margarita Victoria NESP 04:12:09
3. HALL Katie NUSA 04:12:15
4. SIERRA CAÑADILLA Arlenis ASA 04:12:19
5. WINDER Ruth NUSA 04:12:24
6. POIDEVIN Sara RLW 04:12:24
7. MAGNALDI Erica BPK 04:12:24
8. GILLOW Shara FDJ 04:12:24
9. NILSSON Hanna BTC 04:12:32
10. MERINO CORTAZAR Eider NESP 04:12:32
11. SHEKEL Olga NUKR 04:12:40
12. DE VUYST Sofie NBEL 04:12:42
13. PATINO BEDOYA Paula Andrea 04:12:46
14. AALERUD Katrine NNOR 04:12:53
15. CHAPMAN Brodie TIB 04:13:05
16. VAN DE VELDE Julie NBEL 04:13:12
17. HAMMES Kathrin NGER 04:14:14
18. RIABCHENKO Tetyana NUKR 04:16:56
19. GUILMAN Victorie FDJ 04:17:01
20. VOLLERING Demi ESWA 04:17:01
21. ANDERSON Grace ILU 04:17:19
22. SHAPIRA Omer NISR 04:17:23
23. TAZREITER Angelika NAUT 04:17:42
24. MORENO CANCHON Blanca Liliana ASA 04:19:06
25. DREVILLE Annabelle 04:20:45
26. VAN DEN STEEN Kelly NBEL 04:20:45
27. JACKSON Alison TIB 04:20:45
28. BORGLI Stine Andersen NNOR 04:20:45
29. LORVIK Ingrid NNOR 04:20:45
30. MUZIC Evita FDJ 04:20:45
31. MAINE Katherine RLW 04:20:45
32. ENSING Janneke NNED 04:20:45
33. HARVEY Mikayla ILU 04:22:17
34. GEBRU Eyeru Tesfoam 04:22:17
35. BUYSMAN Nina NNED 04:22:17
36. MICHIELS Githa NBEL 04:22:17
37. SICOT Marion 04:22:25
38. DOBRYNINA Kseniia SER 04:22:28
39. ESPÍNOLA Agua Marina 04:23:34
40. GUDERZO Tatiana BPK 04:23:34
41. YAPURA PLAZA Anabel Maria Fernanda 04:24:55
42. THOMAS Leah NUSA 04:25:40
43. WILES Tayler NUSA 04:25:40
44. IVANIUK Maryna NUKR 04:26:47
45. RITTER Martina NAUT 04:26:47
46. KERN Spela HCT 04:26:47
47. MACHACOVA Jarmila TDP 04:26:47
48. ZANNER Beate NGER 04:26:47
49. BUURMAN Eva NNED 04:26:47
50. VALSECCHI Silvia BPK 04:26:47
51. SHARGA Olena NUKR 04:26:47
52. RICHIOUD Gréta FDJ 04:26:47
53. ALBRECHT Lex TIB 04:26:47
54. SAIFUTDINOVA Natalya ASA 04:26:47
55. ZIGART Urska BTC 04:26:47
56. COBB Alice TIB 04:26:47
57. PIRRONE Elena ASA 04:26:47
58. LIKHANOVA Marina NRUS 04:26:47
59. BUSS Kathryn TIB 04:26:47
60. ELLSAY Gillian RLW 04:27:20
61. FRANZ Heidi RLW 04:27:29
62. CROMWELL Tiffany CSR 04:28:09
63. BESSONE Marion SER 04:28:09
64. HEINE Vita NNOR 04:28:09
65. GEHNBÖCK Sylvia NAUT 04:28:52
66. GORNALL Amy 04:29:50
67. BRAVARD Charlotte FDJ 04:29:50
68. LLAMAS GARCIA Lorena NESP 04:33:06
69. RYAN Alexis CSR 04:33:06
70. DE GAST Belle NNED 04:33:06
71. PINTAR Ursa BTC 04:33:10
72. GRUBER-STADLER Hannah NAUT 04:38:36
73. HANNES Kaat NBEL 04:39:00
74. CAMPBELL Teniel 04:39:00
75. NGUYEN Thi That 04:39:19
76. VAN WITZENBURG Marieke HCT 04:39:36
77. NEUMANOVA Tereza TDP 04:40:27
78. VAN DER LUGT Marlies ESWA 04:40:46
79. TRAXLER Anna Gabrielle 04:40:49
80. VAN NECK Melissa TDP 04:41:18
81. MARTINEZ BONAFE Cristina NESP 04:41:35
82. CLYNE Margot NUSA 04:42:42
83. MEDVEDOVA Tereza BPK 04:42:51
84. CASASOLA Sara SER 04:43:07
85. KIRILLOVA Polina NRUS 04:43:13
86. MEKHTIEVA Gyunel NRUS 04:43:13
87. CHERNYSHEVA Galina NRUS 04:43:13
88. KASENOVA Karina NRUS 04:43:21
89. MICKEY Abigail RLW 04:43:21
90. BAJGEROVÁ Nikola TDP 04:43:38
91. LAROSE-GINGRAS Frederique 04:45:01
92. SEMENOVA Irina NUKR 04:47:13
93. DIETRICH Jacqueline NGER 04:47:13
94. NEWSOM Emily TIB 04:47:13
95. ERATH Tanja CSR 04:47:13
96. KONONENKO Valeriya NUKR 04:47:13
97. SZABO Zsofia HCT 04:47:13
98. KORMOS Veronika Anna HCT 04:47:13
99. SCHIFF Carolin NGER 04:47:13
100. FISHMAN Roni NISR 04:47:13
101. NUÑO PALACIO Aida NESP 04:47:13
102. NUÑO Merea NESP 04:47:13
103. SCHWEINBERGER Kathrin HCT 04:47:13
104. DEMEY Valerie NBEL 04:47:13
105. KORVASOVÁ Tereza TDP 04:47:13
106. FERON Senna 04:47:13
107. DEFOUR Lara HCT 04:47:25
108. STAELENS Berengere 04:47:25
109. ELSNER Tanja BTC 04:47:33
110. VAN VEEN Esther NNED 04:47:40
111. BAR-ON Miriam NISR 04:47:40
112. MILLARD Lexie ILU 04:47:40
113. GROSSETETE Maëlle FDJ 04:49:06
114. ANDERSEN Susanne NNOR 04:49:06
115. BIRKENES Karina NNOR 04:49:06
116. BAKS Marissa ESWA 04:49:06
117. DEBESAY Mosana SER 05:00:32
118. WEINBERG Gali NISR 05:00:32
119. THORVILSON Leah CSR 05:01:55
120. GEZ Avital NISR 05:09:35
121. MORAN Amit NISR 05:09:35
122. DE GRAAFF Femke ESWA 05:09:41
123. SCHULZ Tina NGER 05:10:01
124. ENEVER Sophie 05:14:06

9 Uitvallers
6. KRYLOVA Seda NRUS DNF
56. COLE Janelle NUSA DNF
82. JENAL Annina NAUT DNF
104. LUCA Eva NGER DNF
134. RADOTIC Mia BTC DNF
155. BORGHESI Letizia BPK DNF
245. KASHIKI Shoko ILU DNF
264. OLSSON Sara DNF
271. BAZIN Marjolaine DNS











--- advertentie ---