Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite / Circuit Het Nieuwsblad-Femmes Elite 2018 (1.1)
(Omloop Het Nieuwsblad WE)
Belgium  /  24 February

Edition: 13 (122.1 Km)
Winner: SIGGAARD Christina

2017    
2019



Videos (1)
Winners of the Race




Last Winners







24 February / 122.10 kilometer / Start: 11:54
Stage results
1. MALLING SIGGAARD Christina TVC 03:35:20
2. RYAN Alexis CSR 00:00:00
3. CONFALONIERI Maria Giulia VAL 00:00:00
4. HOSKING Chloe ALE 00:00:00
5. RIVERA Coryn SUN 00:00:00
6. KESSLER Nina HPU 00:00:00
7. KOREVAAR Jeanne WAD 00:00:00
8. D'HOORE Jolien MTS 00:00:00
9. CAVALLI Marta VAL 00:00:00
10. CORDON-RAGOT Audrey WHT 00:00:00
11. LONGO BORGHINI Elisa WHT 00:00:00
12. DEMEY Valerie LSL 00:00:00
13. ENSING Janneke ALE 00:00:00
14. VAN DEN BOS Jip DLT 00:00:00
15. BLAAK Chantal DLT 00:00:00
16. LETH Julie WHT 00:00:00
17. STEPHENS Lauren CPC 00:00:00
18. VAN DIJK Ellen SUN 00:00:00
19. DE JONG Thalita EXP 00:00:00
20. DE VUYST Sofie DVE 00:00:00

52 Abandoned
32. INGELBRECHT Sarah DVE DNF
33. VANDENBROUCKE Saartje DVE DNF
34. DE BAAT Kim DVE DNF
42. HOLMSGAARD Trine EXP DNF
44. DRUYTS Lenny EXP DNF
45. DUBAU-PREVOT Axelle EXP DNF
55. MOONEN Puck LSL DNS
56. HOFFMANN Chantal LSL DNS
64. SWINKELS Karlijn ALE DNF
66. VEKEMANS Anisha ALE DNF
81. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC DNF
85. BRECK Holly CPC DNF
86. TOLDI Marcella Mahfuz CPC DNF
93. GROSSETETE MaŰlle FDJ DNF
94. KITCHEN Lauren FDJ DNS
101. GINS Tara HCT DNF
103. VAN DER MEER Janine HCT DNF
105. TURBLIN ChloÚ HCT DNF
106. BRITS Delphine HCT DNF
111. SOLVANG Julie Meyer HPU DNF
153. GARNER Grace WHT DNF
166. PAVLUKHINA Olena BTC DNF
171. KOSTER Claudia TVC DNF
181. VRANKEN Chayenne EICT DNF
182. VAN DE GUCHTE Quinty EICT DNF
183. JONKER Chane EICT DNF
184. MCVITTY Keira EICT DNF
185. HELDERWEIRT Alicia EICT DNF
186. LEEMAN Mieke EICT DNF
192. PRUISSCHER Arianna EFLF DNF
193. COMMISSARIS Caren EFLF DNF
194. NESSMAR Alexandra EFLF DNF
195. KNUTSSON Frida EFLF DNF
202. DYBWAD Vibeke EKRE DNF
203. ERIKSEN Malin EKRE DNF
205. DEBBOUDT Lensy EKRE DNF
206. ROELEN Evy EKRE DNF
212. KOHLMEYER Kim Johanna EAWC DNF
213. DEFOUR Lara EAWC DNF
214. VAN DEN STEEN Kim EAWC DNF
216. BORREMANS Sarah EAWC DNF
221. FON Martine EEQU DNF
222. TEMMERMAN Ilse EEQU DNF
223. TORTOLINA Gaia EEQU DNF
224. DENEEF Naika EEQU DNF
225. VERTENTEN Soetkin EEQU DNF
226. BELLFORS Therese EEQU DNF
231. VAN GEYT Laura ESPM DNF
232. VERMEIRE Lisa ESPM DNF
234. PEREKITKO Karolina ESPM DNF
235. ROES Maxime ESPM DNF
236. VAN GLABEKE Shana ESPM DNF








--- advertisement ---