Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
GP della Liberazione PINK 2018 (1.2)
(GP Liberazione - WE)
Italy  /  25 April

Edition: 30 (96.0 Km)
Winner: PATERNOSTER Letizia

2017    
2019


Klassementwinnaars


Laatste Winnaars







25 April / 96.00 kilometer / Start: 09:30 / Finish: 11:45
Etappewinnaar:02:32:20 PATERNOSTER Letizia

Omschrijving
Uitslag
Etappeuitslag
1. PATERNOSTER Letizia ASA 02:32:20
2. CONFALONIERI Maria Giulia VAL 02:32:20
3. LELEIVYTE Rasa VAI 02:32:20
4. KLIMOVA Diana NRUS 02:32:20
5. QUAGLIOTTO Nadia TOP 02:32:20
6. BARBIERI Rachele ECHI 02:32:27
7. ALZINI Martina ASA 02:32:27
8. BALSAMO Elisa VAL 02:32:27
9. SPEROTTO Maria Vittoria BPK 02:32:27
10. SILVESTRI Debora SBT 02:32:27
11. TOMASI Laura TOP 02:32:27
12. BORGHESI Letizia BPK 02:32:27
13. ZANARDI Silvia 02:32:27
14. ROSSATO Beatrice TOP 02:32:27
15. POTOKINA Anna SER 02:32:27
16. UMUTZHANOVA Makhabbat ASA 02:32:27
17. CIPRIANI Carmela CZF 02:32:27
18. COVRIG Ana SBT 02:32:27
19. BALDUCCI Michela VAI 02:32:27
20. FRANCHI Elena CZF 02:32:27
21. RAGUSA Katia BPK 02:32:27
22. BORTOLOTTI Simona EZGS 02:32:27
23. BARONI Francesca 02:32:27
24. TSYMBALIUK Ksenia NRUS 02:32:27
25. BASTIANELLI Marta ALE 02:32:27
26. MORZENTI Lisa BPK 02:32:44
27. POLLICINI Silvia VAL 02:32:44
28. MARTURANO Greta MIC 02:32:44
29. GASPARINI Alice SBT 02:32:44
30. D'AGOSTIN Nicole SBT 02:32:44
31. SANMARTIN Paula SER 02:32:44
32. PATTARO Francesca BPK 02:32:44
33. ROSTOVTSEVA Maria NRUS 02:32:44
34. CAVALLI Marta VAL 02:33:00
35. PIRRONE Elena ASA 02:33:00
36. HAGIWARA Mayuko ALE 02:33:00
37. DE RANIERI Lisa VAI 02:33:00
38. MATTEOLI Emilia VAI 02:33:08
39. LAIZANE Lija VAI 02:33:21

67 Uitvallers
2. RAGAZINSKIENE Daiva ALE DNF
4. KNETEMANN Roxane ALE DNS
5. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ALE DNF
6. VEKEMANS Anisha ALE DNF
9. PALADIN Asja VAL DNF
12. VIGILIA Alessia VAL DNF
13. BARIANI Giorgia DNF
14. GUIDA Rachele DNF
16. TOFFANIN Martina DNF
17. VALVASON Alessia DNF
18. VETTORELLO Giorgia DNF
19. RAIMONDI Jessica DNF
20. VASSALLO Camilla DNF
21. BIANCHI Sveva DNF
22. VALLARI Matilde DNF
23. BISSOLATI Elena DNF
24. MANFREDI Sara DNF
31. CANVELLI Vania TOP DNF
32. PERINI Chiara TOP DNF
33. PISCIALI Francesca TOP DNF
37. FIDANZA Arianna SBT DNF
38. FIDANZA Martina SBT DNF
43. BALDUCCI Francesca MIC DNF
44. BARBIERI Sara MIC DNF
45. DALLA VALLE Elisa MIC DNF
46. DAL MAGRO Alessia MIC DNF
47. GEPPI Leonora MIC DNF
51. PILLON Sara EZGS DNF
52. CAPOBIANCHI Giorgia EZGS DNF
53. FRUNER Alessia EZGS DNF
56. SALTON BASEI Marzia CZF DNF
57. DE IULIIS Manuela CZF DNF
59. MAGNETTO ALLIETTA Daniela CZF DNF
60. MEUCCI Claudia CZF DNF
64. BULLERI Alessia VAI DNF
68. BAGLIONE Maria DNF
70. FOGGI Matilde DNF
71. FORTUNI Alice DNF
72. SEVERI Federica DNF
75. EGOROVA Darla NRUS DNF
77. CHIRKOVA Sofia NRUS DNF
79. CARBONARI Anastasia DNF
80. CAFERRI Roberta DNF
81. FRAIEGARI Giorgia DNF
82. MUSA Alessandra DNF
83. MUSA Gloria DNF
84. REATI Vittoria DNF
86. DOBRYNINA Kseniia SER DNF
87. MILAKI Argiro SER DNF
88. JERETINA Katja SER DNF
91. CILENTI Sofia DNF
92. COZZARI Martina DNF
94. PALUMBO Maria Benedetta DNF
95. UMBRI Sara DNF
97. BERTHON Laurie DNF
98. BORRAS Marion DNF
99. CANTELE Pauline DNF
100. COPPONI Clara DNF
101. DEVI Camille DNF
104. AIMI Giulia DNF
105. NARDI Gloria DNF
106. BIANCHI Giulia DNF
109. BARBIERI Isotta ECHI DNF
110. BARBIERI Sofia ECHI DNF
111. SAPORITI Gaia ECHI DNF
112. SESSI Arianna ECHI DNF
115. VALSECCHI Silvia BPK DNF











--- advertentie ---