Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
Semana Ciclista Valenciana 2017 (2.2)
(Setmana Ciclista Valenciana)
Spain  /  8 Maart - 11 Maart

(290.6 Km)
Winner: UTTRUP LUDWIG Cecilie

   


Klassementwinnaars
1 Fans




Laatste Winnaars







Etappe 1 > Gandia - Gandia
9 Maart / 101.00 kilometer
Etappewinnaar:02:45:49 DUYCK Ann Sophie
Klassementleider:02:55:05 UTTRUP LUDWIG Cecilie

Omschrijving
Uitslag

Klassement
Etappeuitslag
1. DUYCK Ann Sophie DRP 02:45:49
2. UTTRUP LUDWIG Cecilie CBT 00:00:00
3. BASTIANELLI Marta ALE 00:00:14
4. BRONZINI Giorgia WHT 00:00:14
5. SIERRA CAĐADILLA Arlenis ASA 00:00:14
6. LELEIVYTE Rasa VAI 00:00:14
7. INDERGAND Linda NSUI 00:00:14
8. MASSEY Laura DRP 00:00:14
9. VASILEVA Svetlana NRUS 00:00:14
10. VIECELI Lara ASA 00:00:14
11. LOZANO RAMIREZ Laura Camila SER 00:00:14
12. VAN DEN STEEN Kelly SVE 00:00:14
13. RIVAT Amelie LWD 00:00:14
14. MERINO CORTAZAR Eider LTK 00:00:14
15. MOOLMAN - PASIO Ashleigh CBT 00:00:14
16. HEINE PETERSONE Vita NNOR 00:00:14
17. VILMANN Marie CBT 00:00:14
18. RITTER Martina DRP 00:00:14
19. POTOKINA Anna SER 00:00:14
20. PALADIN Asja TOG 00:00:14
21. LICHTENBERG-H─USLER Claudia WHT 00:00:14
22. TAYLOR Carlee ALE 00:00:14
23. CHRISTIAN Anna DRP 00:00:21
24. BERTIZZOLO Sofia ASA 00:00:22
25. DAAMS Jessie NBEL 00:01:51
26. VEKEMANS Anisha ALE 00:01:51
27. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes BDP 00:01:51
28. MICHIELS Githa NBEL 00:01:51
29. JACKSON Alison BPK 00:01:51
30. TERUEL RIBES Alba LTK 00:01:51
31. OSSOLA Irena SAS 00:01:51
32. HOLDEN Elizabeth DRP 00:01:51
33. MAES Elise WNT 00:01:51
34. KOPPENBURG Clara CBT 00:01:51
35. FREI Sina NSUI 00:01:51
36. BECKER Charlotte NGER 00:01:51
37. CORDON-RAGOT Audrey WHT 00:01:51
38. GRINCZER Natalie WNT 00:01:51
39. BAZIN Marjolaine SAS 00:01:51
40. PILOTE-FORTIN Gabrielle CBT 00:01:51
41. COBB Alice LWD 00:01:51
42. PALLER Tatjana NGER 00:01:51
43. MARTINEZ BONAFE Cristina LTK 00:01:51
44. GANTENBEIN Corina NSUI 00:01:51
45. PAVIN Michela TOG 00:01:51
46. LLAMAS GARCIA Lorena BDP 00:01:51
47. SANGUINETI Ilaria BPK 00:01:51
48. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ALE 00:01:51
49. FRANCHI Elena VAI 00:01:51
50. BJORNSRUD Miriam NNOR 00:03:20
51. DE JONG Thalita LWD 00:03:20
52. VERSCHELDEN Nathalie NBEL 00:03:20
53. RAGUSA Katia BPK 00:03:20
54. HOOGEBOOM Roos BDP 00:03:20
55. HANNES Kaat NBEL 00:03:20
56. BOYLAN Lydia WNT 00:03:20
57. BORTOLOTTI Simona GSB 00:03:20
58. DAHLE Gunn-Rita NNOR 00:03:20
59. BALSAMO Elisa VAL 00:03:20
60. ARCHIBALD Katie WNT 00:03:20
61. MUCCIOLI Dalia VAL 00:03:20
62. BARTELLONI Beatrice TOG 00:03:20
63. LORVIK Ingrid NNOR 00:04:14
64. SCHWEIZER Doris NSUI 00:04:14
65. SPEROTTO Maria Vittoria BPK 00:05:40
66. SEITZ Aline NSUI 00:06:01
67. PERSICO Silvia VAL 00:06:01
68. DRUYTS Demmy SVE 00:06:01
69. ZANETTIN Chiara VAL 00:06:01
70. DOBRYNINA Kseniya SER 00:06:01
71. GASS Daniela SER 00:06:01
72. PEETOOM Kristen EMVC 00:06:01
73. POLLICINI Silvia VAL 00:06:01
74. INGELBRECHT Sarah LWD 00:06:01
75. SIMMONDS Hayley WNT 00:06:01
76. OSBORNE Rose DRP 00:06:01
77. SAARELAINEN Sari EMVC 00:06:01
78. FAHLIN Emilia WHT 00:06:01
79. HAGIWARA Mayuko WHT 00:06:01
80. DYBWAD Vibeke NNOR 00:06:01
81. ROSSATO Beatrice TOG 00:06:01
82. VALSECCHI Silvia BPK 00:06:01
83. LAROSE-GINGRAS Frederique SAS 00:06:01
84. KIRILLOVA Polina NRUS 00:06:47
85. SHAPIRA Omer GSB 00:07:49
86. MOE Ingrid NNOR 00:07:49
87. REIS Daniela LWD 00:07:49
88. DUMITRU Daniela Georgina GSB 00:08:12
89. OSHURKOVA Lelizaveta NRUS 00:08:12
90. DEIKO Olga NRUS 00:08:12
91. PATTARO Francesca BPK 00:08:12
92. BULLERI Alessia VAI 00:08:12
93. METTRAUX Lena NSUI 00:08:12
94. ZHURBA Irina NRUS 00:08:12
95. RIPOLL SABATE Teresa 00:08:12
96. BALDUCCI Michela GSB 00:08:12
97. ALONSO DOMINGUEZ Sandra NESP 00:08:12
98. RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria LTK 00:08:12
99. RIJKES Sarah LWD 00:08:12
100. ROBERTS Amy WHT 00:08:12
101. MORZENTI Lisa ASA 00:08:21
102. DRUYTS Kelly SVE 00:10:38
103. VAN SEVEREN Celine SVE 00:10:38
104. KERN Spela BDP 00:10:38
105. BECKERS Isabelle NBEL 00:10:38
106. STOCK Gudrun NGER 00:10:38
107. FIDANZA Arianna ASA 00:10:38
108. ALZINI Martina ALE 00:10:38
109. LAIZANE Lija VAI 00:10:38
110. MAKISE Tsubasa EMVC 00:10:38
111. NESTI Nicole VAI 00:10:38
112. ESCURSELL VALERO Elisabet EBZK 00:10:38
113. CRETTI Claudia VAL 00:10:38
114. DEMEY Valerie SVE 00:10:38
115. RASMUSSEN Sarah SAS 00:14:36
116. LAMBOLEY Soline SAS 00:14:43
117. DE RANIERI Lisa VAI 00:14:43
118. GOMEZ Beatriu LTK 00:14:43
119. COVRIG Ana TOG 00:14:43
120. BRAU▀E Franziska NGER 00:17:35
121. JAMIESON Amanda EMVC 00:18:54
122. KORMOS Veronika Anna EMVC 00:18:54
123. STEFANI Martina ALE 00:18:59
124. RODRIGUEZ REVERT Sofia 00:19:14
125. MARTIN MARTIN Sara NESP 00:21:25
126. PUJOL Anna Cristina BDP 00:21:25
127. GARDACHAL BOZAL Miriam NESP 00:21:25
128. LEONARDI Elena TOG 00:21:25
129. TREVILLA Sandra NESP 00:21:25
130. ESCOBEDO CEBRIAN Laia 00:21:25
131. ARAMENDIA TELLERIA Maialen NESP 00:21:28
132. CHERNYSHOVA Galina NRUS 00:21:31

15 Uitvallers
123. MCVITTY Keira WNT OTL
134. CROKET Gilke SVE DNF
156. FELIX TUR Empar LTK DNF
175. VAN DEN BORN Eva EMVC OTL
182. FERRERES NAVARRO Isabel OTL
183. VILLARET Esther OTL
184. GOMIS SIFRE Maria DNF
192. FRAILE MAS Andrea EBZK OTL
193. MUĐOZ Esther EBZK OTL
194. NICOLAS Patricia EBZK OTL
195. NUĐEZ VILLADEAMIGO Maria Pilar EBZK OTL
196. ORENGO LLACER Mireia EBZK OTL
215. ORDIĐANA PEREZ Lorena NESP OTL
244. K▄LLMER Lisa NGER OTL
245. SUESSEMILCH Laura NGER DNF





--- advertentie ---