Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
Vuelta a Colombia Femenina 2018 (2.2)
(Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz)
Colombia  /  10 Oktober - 14 Oktober

Edition: 3 (372.6 Km)
Winner: SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina

2017    

Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina 09:59:28
2. MORENO CANCHON Blanca Liliana 10:00:34
3. PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth SWA 10:00:49
4. HERRERA MARIN Estefania 10:00:54
5. SANTOYO PEREZ Brenda Andrea SWA 10:01:07
6. PATINO BEDOYA Paula Andrea 10:01:39
7. NUNEZ Miryan 10:02:18
8. GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna SWA 10:03:47
9. CHACÓN GARCIA Lilibeth 10:04:46
10. PARDO DUQUE Natalia 10:05:58
11. MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra 10:06:14
12. MENESES Jessenia 10:06:42
13. MARTINEZ GALLEGO Vanessa 10:06:56
14. COLMENARES Jenny Lorena 10:07:45
15. VARGAS RODRIGUEZ Monica Johana 10:07:58
16. PARRA ROJAS Jessica Marcela 10:08:47
17. RAMÍREZ FREGOSO Andrea SWA 10:09:27
18. DUENAS GOMEZ Yesi Tatiana 10:09:46
19. SOTO LOPEZ Jazmin Gabriela SWA 10:10:36
20. TOVAR SALGADO Luz Adriana 10:10:51
21. NARVAEZ RODRIGUEZ Sindra Viviana 10:11:06
22. ATEHORTUA HOYOS Daniela 10:11:46
23. ROJAS ZAPATA Lina Maria 10:12:33
24. LEON Mary Luz 10:14:02
25. KASHIKI Shoko ILU 10:14:09
26. MENA Milagro NCRC 10:14:15
27. PUIN GAITAN Daisy Johana 10:14:29
28. LATRIGLIA ALARCON Maria Paula 10:15:39
29. CASTILLO MURILLO Laura 10:15:56
30. GULUMA ORTIZ Serika Mitchel 10:16:10
31. MANCIPE ABRIL Lizeth Paola 10:16:40
32. PORRAS OCHOA Ingrid Mayeli 10:18:00
33. SALCEDO ZAMBRANO Jannie Milena 10:18:25
34. MERA CADENA Leidy Johana 10:18:28
35. SANABRIA Angie 10:18:48
36. OROZCO VALENCIA Isabella 10:19:06
37. MORALES MILANES Jennifer NCRC 10:19:49
38. CARRASCO Paula Andrea 10:20:07
39. MOTAVITA DUARTE Luisa Fernanda 10:20:17
40. MORENO Karol Julieth 10:21:00
41. OSORIO HENAO Valeria 10:21:38
42. MORENO Wilmarys 10:22:16
43. RUBIANO GARCES Marcela NCRC 10:22:25
44. BARRERA RODRIGUEZ Deisy Daniela 10:24:09
45. MONARES DURAN Sonia Alejandra 10:24:35
46. DUEÑAS Lina Maria 10:25:29
47. PEREZ GUAMIALAMAG Aura Elena 10:26:04
48. MONTOYA ZULUAGA Katherin Steisy 10:26:26
49. MONTAÑA PINEDA Rosinberg Daniela 10:27:26
50. ESCOBAR JARAMILLO Manuela 10:28:11
51. ARDILA PINZON Leydi Liliana 10:28:54
52. MUNOZ RUIZ Leidy Natalia 10:29:17
53. VALDERRAMA HENAO Yolanda 10:29:50
54. GALARZA Esther 10:30:08
55. RONCANCIO CABRA Claudia Angelica 10:30:09
56. LOPEZ TENJO Leidy 10:31:47
57. GOMEZ OROZCO Adelaid 10:32:10
58. CASTRO JIMENEZ Xioma 10:33:09
59. SEPULVEDA DURAN Lady Johanna 10:33:23
60. HERNANDEZ GOMEZ Lina Marcela 10:34:17
61. MONCADA ESCOBAR Yeraldin 10:35:07
62. MILLARD Lexie ILU 10:37:29
63. VANEGAS Wendy Mabel 10:38:25
64. TORRICO ESCALERA Raquel Cristiane 10:42:49
65. GONZALEZ GARCIA Dani 10:43:54
66. HERNANDEZ GALVIZ Yel 10:47:14
67. CASTRO ARGUELLO Julieth Katherine 10:48:47
68. BLANDON RAMIREZ Valentina 10:51:33
69. RIASCOS QUISTANCHALA Jessica 10:51:54
70. GIRALDO MARIN Daniela 10:57:06
71. ESPINOSA ALZATE Angy Maryori 10:57:13
72. GREGG Amity ILU 10:57:43
73. GONZALEZ ROMERO Janeth 11:01:43
74. SUBERCASEAUX VERGARA Stephanie ILU 11:01:44
75. LATRIGLIA ALARCON Maria Valentina 11:02:58
76. ALVAREZ TABARES Yesenia 11:03:59
77. PARRA Luisa Fernanda 11:06:40
78. SANTOS RUIZ Lliby Leinaya 11:08:25
79. DUQUE JARAMILLO Maria Paulina 11:08:40
80. ESTEPA Manuela 11:10:29
81. LEON IZQUIERDO Valeria 11:16:44
82. BUITRAGO PERDOMO Leydy Xiomara 11:18:40
83. LESMES Diana 11:29:35
84. CORREA RAMOS Ana Felisa 11:36:34









--- advertentie ---