Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español
Aanmelden   
GP de Plouay - Lorient Agglomération 2018 (1.WWT)
(GP de Plouay)
France  /  25 Augustus

Edition: 17 (125.5 Km)
Winner: PIETERS Amy

2017    
2019


Klassementwinnaars




Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. PIETERS Amy DLT 03:17:18
2. VOS Marianne WAD 03:17:18
3. RIVERA Coryn SUN 03:17:18
4. CECCHINI Elena CSR 03:17:18
5. SPRATT Amanda MTS 03:17:18
6. JACKSON Alison TIB 03:17:18
7. JASINSKA Malgorzta MOV 03:17:18
8. MOOLMAN - PASIO Ashleigh CBT 03:17:18
9. BUJAK Eugenia BTC 03:17:18
10. NIEWIADOMA Katarzyna CSR 03:17:18
11. GUARNIER Megan DLT 03:17:18
12. LONGO BORGHINI Elisa WHT 03:17:18
13. LIPPERT Liane SUN 03:17:18
14. BIANNIC Aude MOV 03:17:18
15. PALADIN Soraya ALE 03:17:22
16. ROWE Danielle WAD 03:17:58
17. KIRCHMANN Leah SUN 03:17:58
18. WINDER Ruth SUN 03:17:58
19. CHURSINA Anastasia BTC 03:17:58
20. UTTRUP LUDWIG Cecilie CBT 03:17:58
21. KOPPENBURG Clara CBT 03:17:58
22. LELEIVYTE Rasa VAI 03:17:58
23. DUVAL Eugénie FDJ 03:17:58
24. DE VUYST Sofie DVE 03:17:58
25. CORDON-RAGOT Audrey WHT 03:17:58
26. KASTELIJN Yara WAD 03:17:58
27. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ALE 03:17:58
28. MERINO CORTAZAR Eider MOV 03:17:58
29. ENSING Janneke ALE 03:17:58
30. SICOT Marion DVE 03:17:58
31. GUDERZO Tatiana BPK 03:17:58
32. BATAGELJ Polona BTC 03:17:58
33. RATTO Rossella CPC 03:17:58
34. HOSKING Chloe ALE 03:17:58
35. COBB Alice TIB 03:17:58
36. ROY Sarah MTS 03:17:58
37. NEYLAN Rachel MOV 03:17:58
38. NILSSON Hanna BTC 03:17:58
39. PINTAR Ursa BTC 03:17:58
40. MAGNALDI Erica BPK 03:17:58
41. BRONZINI Giorgia CPC 03:17:58
42. CHRISTMAS Dani BDM 03:17:58
43. RITTER Martina WHT 03:17:58
44. KERN Spela HCT 03:17:58
45. GILLOW Shara FDJ 03:17:58
46. PALADIN Asja VAL 03:17:58
47. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 03:18:33
48. CHAPMAN Brodie TIB 03:19:23
49. GRINCZER Natalie WNT 03:19:23
50. MANLY Alexandra MTS 03:19:27
51. SZABO Zsofia HCT 03:19:32
52. GAFINOVITZ Rotem WAD 03:19:32
53. WRIGHT Sophie CBT 03:19:32
54. RAGUSA Katia BPK 03:19:36
55. MARTINEZ BONAFE Cristina BDM 03:19:36
56. LAIZANE Lija VAI 03:19:36
57. RAGAZINSKIENE Daiva ALE 03:19:36
58. SHAPIRA Omer CPC 03:19:36
59. LABOUS Juliette SUN 03:19:36
60. TAGLIAFERRO Marta CPC 03:19:36
61. VAN VELZEN Bryony DVE 03:19:36
62. LLAMAS GARCIA Lorena MOV 03:19:36
63. DREXEL CLOUTHIER Ingrid TIB 03:19:36
64. ZIGART Urska BTC 03:19:36
65. PILOTE-FORTIN Gabrielle WNT 03:19:36
66. POLLICINI Silvia VAL 03:19:36
67. GUILMAN Victorie FDJ 03:19:36
68. BRAVARD Charlotte FDJ 03:19:36
69. FOURNIER Roxane FDJ 03:19:36
70. VIGILIA Alessia VAL 03:20:15
71. STEIGENGA Nicole BPK 03:20:15
72. PERSICO Silvia VAL 03:20:15
73. PATTARO Francesca BPK 03:20:15
74. DEMAY Coralie FDJ 03:20:15
75. CONSONNI Chiara VAL 03:20:15
76. BRENNAUER Lisa WHT 03:20:15
77. ALLEN Jessica MTS 03:20:15
78. BARNES Hannah CSR 03:20:15
79. PERCHTOLD Christina HCT 03:20:15
80. RYAN Alexis CSR 03:20:15
81. CROMWELL Tiffany CSR 03:22:44
82. CURE Amy WHT 03:22:58
83. SCHNEIDER Skylar DLT 03:22:58
84. JEULAND Pascale DVE 03:22:58
85. VAN WITZENBURG Marieke HCT 03:24:50
86. HANSELMANN Nicole CBT 03:27:08
87. COLBORNE Henrietta BDM 03:29:04









--- advertentie ---