Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite / Circuit Het Nieuwsblad-Femmes Elite 2019 (1.1)
(Omloop Het Nieuwsblad WE)
Belgium  /  2 March

Edition: 14 (123.3 Km)
Winner: BLAAK Chantal

2018    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BLAAK Chantal DLT 03:20:58
2. BASTIANELLI Marta TVC 00:01:09
3. VAN DEN BOS Jip DLT 00:01:09
4. VAN VLEUTEN Annemiek MTS 00:01:09
5. RYAN Alexis CSR 00:01:09
6. KOREVAAR Jeanne CCC 00:01:09
7. BIANNIC Aude MOV 00:01:09
8. DE VUYST Sofie PHV 00:01:09
9. MALLING SIGGAARD Christina TVC 00:01:09
10. MACKAIJ Floortje SUN 00:01:09
11. VAN DER BREGGEN Anna DLT 00:01:09
12. CECCHINI Elena CSR 00:01:09
13. ROY Sarah MTS 00:01:09
14. HOSKING Chloe ALE 00:01:09
15. BORGLI Stine Andersen EKRC 00:01:09
16. KOSTER Anouska Helena TVC 00:01:09
17. NIEWIADOMA Katarzyna CSR 00:01:09
18. PALADIN Soraya ALE 00:01:09
19. BUJAK Eugenia BTC 00:01:09
20. THOMAS Leah BIG 00:01:09
21. VAN DIJK Ellen TRE 00:01:09
22. ENSING Janneke SUN 00:01:09
23. HEINE Vita HPU 00:01:09
24. MOOLMAN - PASIO Ashleigh CCC 00:01:09
25. REUSSER Marlen WCC 00:01:09
26. DEMEY Valerie CCC 00:01:09
27. GILLOW Shara FDJ 00:01:09
28. BARNES Hannah CSR 00:01:09
29. MARKUS Riejanne CCC 00:01:09
30. YONAMINE Eri ALE 00:01:09
31. CHRISTMAS Dani LSL 00:01:25
32. FOURNIER Roxane MOV 00:01:25
33. LEPISTÍ Lotta TRE 00:01:25
34. CROMWELL Tiffany CSR 00:01:25
35. VAN VELZEN Bryony DVE 00:01:25
36. BROWN Grace MTS 00:01:29
37. LONGO BORGHINI Elisa TRE 00:01:31
38. BRAND Lucinda SUN 00:01:31
39. JASINSKA Malgorzta MOV 00:01:31
40. KNETEMANN Roxane PHV 00:02:02
41. CORDON-RAGOT Audrey TRE 00:02:19
42. WILES Tayler TRE 00:04:23
43. GUARISCHI Barbara TVC 00:04:23
44. LABOUS Juliette SUN 00:04:23
45. KIRCHMANN Leah SUN 00:04:23
46. BARNES Alice CSR 00:04:23
47. REIS Daniela DVE 00:05:32
48. SKALNIAK Agnieszka CCC 00:06:24
49. VANDENBULCKE Jesse DVE 00:06:24
50. SPEROTTO Maria Vittoria BIG 00:06:24
51. BANKS Elizabeth BIG 00:07:55
52. BRAAM Danique LSL 00:07:55
53. CASTRIQUE Alana LSL 00:07:55
54. NORBERT-RIBEROLLE Marion EMAL 00:07:55
55. AMMERLAAN Rozemarijn 00:07:55
56. ALLEN Jessica MTS 00:07:55
57. WINDER Ruth TRE 00:07:55
58. SCHWEINBERGER Kathrin HMT 00:07:55
59. KUIJPERS Evy CCC 00:07:55
60. KASPER Romy ALE 00:07:55
61. ELVIN Gracie MTS 00:07:55
62. DUYCK Ann Sophie PHV 00:12:01
63. STEIGENGA Nicole BPK 00:12:01
64. HARVEY Mikayla BIG 00:12:01
65. MEERTENS Lone EKRC 00:12:01
66. GARNER Lucy HPU 00:12:01
67. CAMPBELL Teniel WCC 00:12:57
68. WIEL Jade FDJ 00:12:57
69. KOLESAVA Anastasiya WCC 00:12:57
70. ESP═NOLA Agua Marina WCC 00:12:57
71. SICOT Marion DVE 00:12:59
72. MOBERG Emilie TVC 00:12:59
73. KRÍGER Mieke TVC 00:12:59
74. HANSELMANN Nicole BIG 00:12:59
75. BUURMAN Eva DLT 00:12:59
76. VANDENBROUCKE Saartje DVE 00:12:59
77. PEĐUELA Diana Carolina ALE 00:12:59
78. DELBAERE Fien HMT 00:12:59
79. WILLIAMS Georgia MTS 00:12:59
80. GRÍNDAHL Antonia EICT 00:12:59
81. SOEK Julia SUN 00:12:59
82. SCHWEINBERGER Christina HMT 00:12:59
83. SOLVANG Julie Meyer HPU 00:12:59
84. ZIGART Urska BTC 00:12:59
85. GONZALEZ BLANCO Alicia MOV 00:13:03
86. SANGUINETI Ilaria VAL 00:13:04
87. QUAGLIOTTO Nadia ALE 00:13:04
88. GUDERZO Tatiana BPK 00:13:07
89. VIGILIA Alessia VAL 00:14:17
90. SCHNEIDER Skylar DLT 00:15:14
91. RAVNDAL Birgitte EKRC 00:15:49







--- advertisement ---