Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
Joe Martin Stage Race 2018 (2.2)
(Joe Martin Stage Race p/b Nature Valley WE)
United States  /  12 April - 15 April

(240.6 Km)
Winner: HALL Katie

2017    

Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. HALL Katie UHC 06:32:11
2. BERGEN Sara RLW 00:00:18
3. THOMAS Leah UHC 00:00:49
4. PEĐUELA Diana Carolina UHC 00:00:54
5. PITEL Edwige 00:01:01
6. DYGERT OWEN Chloe T20 00:01:06
7. BUSS Kathryn TIB 00:01:28
8. LUEBKE Jennifer HBS 00:01:31
9. NEWSOM Emily TIB 00:01:34
10. POWLESS Shayna T20 00:01:35
11. ALLISON - SCHULTZ Whitney HBS 00:01:36
12. BANKS Elizabeth UHC 00:01:39
13. BLAIS Marie-Soleil 00:01:45
14. GANZAR Leigh Ann 00:01:58
15. LANGDON Rachel 00:02:20
16. VALENTE Jennifer T20 00:02:21
17. DEFOORE Carolyn 00:02:55
18. JORGENSEN Laura 00:02:57
19. FRANZ Heidi RLW 00:03:14
20. WILLIAMS Lily HBS 00:03:48
21. MAINE Katherine RLW 00:04:02
22. OUELLETTE Catherine 00:04:13
23. TEDDERGREEN Starla HBS 00:04:41
24. ORTON Beth Ann 00:04:58
25. SYDLIK Stefanie 00:04:58
26. ALLAR Erica RLW 00:05:01
27. SMITH Natalie 00:05:51
28. LOWE Courteney 00:06:13
29. SWARTZ Emma 00:06:28
30. KANTZES Katie 00:06:50
31. TRACY Christie 00:07:19
32. TETRICK Jennifer TIB 00:07:38
33. KARAGIANIS Daphne 00:07:46
34. BRUDERER COFINO Nicole TIB 00:07:55
35. PRESSPRICH Nicole 00:08:24
36. HANSON Lauretta UHC 00:08:39
37. MUNDY Jessica 00:10:06
38. OWEN Harriet 00:10:09
39. TRAXLER Anna Gabrielle TIB 00:10:11
40. SCHNEIDER Samantha 00:10:28
41. MILNE Debbie 00:10:29
42. BONILLA Jessica 00:11:11
43. TALBOT Josie 00:11:12
44. BAUR Caroline 00:11:20
45. MOAK Summer RLW 00:12:21
46. MULLENS Peta HBS 00:12:46
47. YAN Flora 00:13:27
48. TUCKER HALL Lauren UHC 00:13:45
49. SHELL Hannah 00:14:13
50. CLARK Briana 00:14:13
51. KELLY Madison 00:14:38
52. ARREOLA Sofia T20 00:15:13
53. MENDIVIL SOTO Yusseli 00:16:14
54. RYAN Kendall TIB 00:16:29
55. JACKSON Carlyn 00:16:37
56. NEDESCU Lori 00:16:40
57. HODGES Jessie 00:17:10
58. SPENCE Emily 00:17:19
59. ARNOLD Kristen 00:17:31
60. JORDAN Emily 00:17:59
61. FLYNN Emily 00:18:39
62. RODGER Emily 00:18:44
63. BOSCO Samantha 00:19:37
64. TESCHKE Annika 00:19:55
65. MEISELS Esther 00:21:33
66. KULIECZA Julie HBS 00:21:34
67. SCHROEDER Allison 00:23:16
68. HEATH Megan RLW 00:24:31
69. MORSHEAD Danielle T20 00:27:29
70. CHAPPELL Grace 00:30:18
71. WEAVER Ashley 00:45:27
72. ROTHE Sheri 00:45:37
73. DUNHAM Jennah 00:48:04









--- advertentie ---