Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
World TimeTrial Championship (WE) 2017 (CM)
Norway  /  19 September

Edition: 24 (21.1 Km)
Winner: VAN VLEUTEN Annemiek

2016    


Video┤s (1)
Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. VAN VLEUTEN Annemiek NNED 28:50.35
2. VAN DER BREGGEN Anna NNED 00:12:00
3. GARFOOT Katrin NAUS 00:18:00
4. DYGERT Chloe NUSA 00:37:00
5. VAN DIJK Ellen NNED 00:52:00
6. VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:55:00
7. MOOLMAN - PASIO Ashleigh NRSA 01:18:00
8. STEPHENS Lauren NUSA 01:19:00
9. BARNES Hannah NGBR 01:23:00
10. UTTRUP LUDWIG Cecilie NDEN 01:34:00
11. NEBEN Amber NUSA 01:41:00
12. BRENNAUER Lisa NGER 01:48:00
13. CORDON-RAGOT Audrey NFRA 01:50:00
14. MATHIESEN Pernille NDEN 02:01:00
15. LABOUS Juliette NFRA 02:01:00
16. DUYCK Ann Sophie NBEL 02:02:00
17. WORRACK Trixi NGER 02:03:00
18. LONGO BORGHINI Elisa NITA 02:07:00
19. BARKER Elinor NGBR 02:10:00
20. LEPISTÍ Lotta NFIN 02:13:00
21. CANUEL Karol-Ann NCAN 02:18:00
22. YONAMINE Eri NJPN 02:29:00
23. ZABELINSKAYA Olga NRUS 02:31:00
24. MORZENTI Lisa NITA 02:31:00
25. WILES Tayler NUSA 02:46:00
26. FORCHINI Ramona NSUI 02:47:00
27. SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina NCOL 02:50:00
28. CHRISTOFOROU Antri NCYP 02:51:00
29. REUSSER Marlen NSUI 02:58:00
30. RITTER Martina NAUT 03:02:00
31. HEINE PETERSONE Vita NNOR 03:04:00
32. PAVLUKHINA Olena NAZE 03:08:00
33. SHEKEL Olga NUKR 03:28:00
34. GAFINOVITZ Rotem NISR 03:30:00
35. SAARELAINEN Sari NFIN 03:44:00
36. NERLO Aurela NPOL 03:50:00
37. TSYMBALIUK Ksenia NRUS 03:54:00
38. SHAPIRA Omer NISR 03:57:00
39. THORSEN Thea NNOR 04:01:00
40. BURNS Eileen NIRE 04:11:00
41. TUSLAITE Daiva NLTU 04:19:00
42. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes NESP 04:21:00
43. FASOI Varvara NGRE 04:28:00
44. KAJIHARA Yumi NJPN 04:52:00
45. HALBWACHS Aurelie NMRI 05:01:00
46. SANTOYO PEREZ Brenda Andrea NMEX 05:10:00
47. GEBRU Eyeru NETH 05:10:00
48. PANG Yao NHKG 05:17:00
49. TSAVARI ELENI Michali NGRE 05:18:00
50. VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina NCHI 05:31:00
51. YANG Qianyu NHKG 05:40:00
52. AMHA Selam NETH 06:32:00
53. JOVAISYTE Justina NLTU 06:43:00
54. LEE Serene NSIN 07:25:00







--- advertentie ---