Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
Gracia 2018 (2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic  /  26 April - 29 April

Edition: 32 (382.8 Km)
Winner: FAHLIN Emilia

2017    
2019



Klassementwinnaars




Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. FAHLIN Emilia NSWE 10:29:29
2. ZABELINSKAYA Olga CGS 10:29:35
3. NOVOLODSKAIA Mariia CGS 10:30:28
4. VYSOTSKA Yevgenia NUKR 10:30:44
5. INDERGAND Linda 10:30:57
6. ARZUFFI Alice Maria BDM 10:31:07
7. SHAPIRA Omer NISR 10:31:08
8. MICHIELS Githa NBEL 10:31:12
9. VAN DEN STEEN Kelly NBEL 10:31:19
10. GERAULT Lena NFRA 10:31:40
11. STIENEN Jutta ERCT 10:31:57
12. COSTON Morgane NFRA 10:32:05
13. PLIASKINA Anastasia NRUS 10:32:05
14. FREI Sina NSUI 10:32:39
15. MARTINEZ BONAFE Cristina BDM 10:32:52
16. CHERNYSHEVA Galina NRUS 10:33:05
17. TAZREITER Angelika NAUT 10:33:10
18. RITTER Martina NAUT 10:33:46
19. KIRILLOVA Polina NRUS 10:34:50
20. HANNES Kaat NBEL 10:35:44
21. NERLO Aurela 10:35:50
22. KASENOVA Karina CGS 10:35:51
23. LACH Marta 10:35:57
24. VANDENBROUCKE Saartje NBEL 10:36:00
25. PLOSAJ Nikola NPOL 10:36:04
26. PALLER Tatjana NGER 10:36:20
27. DIETRICH Jacqueline NGER 10:36:25
28. BRZEZNA Monika 10:36:28
29. ALIEKSIEIEVA Viktoriia NUKR 10:36:36
30. IVANIUK Maryna NUKR 10:36:49
31. ZANNER Beate EMXX 10:36:55
32. KERN Spela HCT 10:36:57
33. KIRALY Monika NHUN 10:37:04
34. JASKULSKA Marta NPOL 10:37:05
35. WALDIS Andrea 10:37:12
36. SOUYRIS Manon NFRA 10:37:20
37. GUILMAN Victorie NFRA 10:37:20
38. CETKOVSKA Ema TDP 10:37:30
39. GONZALEZ BLANCO Lucia BDM 10:37:31
40. SCHIFF Carolin EMXX 10:37:41
41. METTRAUX Lena NSUI 10:38:02
42. PEREKITKO Karolina ESTU 10:38:10
43. GANTENBEIN Corina NSUI 10:38:17
44. KULYNYCH Olha NUKR 10:38:44
45. LUCA Eva EMXX 10:39:02
46. LEKUONA ETXEBESTE Lierni BDM 10:39:47
47. CHRISTOFOROU Antri CGS 10:39:52
48. ERNGREN Ida NSWE 10:40:33
49. SHEKEL Olga NUKR 10:42:58
50. WILKOS Katarzyna 10:43:08
51. VAN DE VELDE Julie NBEL 10:43:51
52. PERCHTOLD Christina HCT 10:44:26
53. EICHER-VOUETS Marcia ERCT 10:44:40
54. ROZYNSKA Nikola 10:44:46
55. SCHWEINBERGER Kathrin HCT 10:44:46
56. PRUDKOVA Barbora TDP 10:44:56
57. BRAAM Danique EJVA 10:44:58
58. ZHURBA Irina NRUS 10:45:00
59. MEDVEDOVA Tereza NSVK 10:45:11
60. GEHNBÍCK Sylvia NAUT 10:45:24
61. MIDELET Alphanie NFRA 10:45:28
62. IVANOVA Irina NRUS 10:48:14
63. SEITZ Aline NSUI 10:48:27
64. RODIECK Wiebke NGER 10:49:00
65. WEISS Sandra ERCT 10:49:38
66. VAN TEESELING Bente EJVA 10:49:40
67. ROBB Lisa ESTU 10:50:13
68. JOURNIER Lucie NFRA 10:50:42
69. KNAUER Anna NGER 10:50:58
70. EHRLER Desiree 10:52:12
71. STOCK Gudrun EMXX 10:52:12
72. SAARELAINEN Sari NFIN 10:52:20
73. WEISS Martina ERCT 10:52:33
74. ANOSHINA Ekaterina CGS 10:52:59
75. PIETRZAK Lucja 10:53:06
76. SCHWEINBERGER Christina HCT 10:53:25
77. JENAL Annina NAUT 10:54:04
78. KARASIEWICZ Karolina 10:54:40
79. HAJKOVA Marketa 10:54:40
80. EBERT Michaela NGER 10:56:03
81. DE ZOETE Mylene EJVA 10:56:23
82. KORVASOV┴ Tereza TDP 10:57:44
83. ZIMMERMANN Meret 10:59:18
84. KIERAT Wiktoria NPOL 10:59:22
85. JUHASOVA Andrea NSVK 11:00:24
86. BURI Fabienne ERCT 11:01:46
87. WATERREUS Kylie EJVA 11:03:58
88. POSPISILOVA Dana TDP 11:05:16
89. KUIJPERS Evy EJVA 11:05:20
90. KANGAS Minna-Maria NFIN 11:08:52
91. BOHATA Anna 11:09:04
92. FISHMAN Roni NISR 11:09:55
93. BREWINSKA Katarzyna 11:10:08
94. ROTMAN Lotte NBEL 11:10:21
95. SCHULZ Tina EMXX 11:11:19
96. ANDERSON Alice NSWE 11:14:25
97. GRÍNDAHL Antonia NFIN 11:14:29
98. SZABO Zsofia NHUN 11:14:31
99. PUSKALA Viivi NFIN 11:14:32
100. JASEKOVA Tatiana NSVK 11:17:01
101. VORACOVA Nada 11:26:31
102. GEZ Avital NISR 11:27:19
103. FEDER Lea ESTU 11:30:38
104. KLOTZ Sandra 11:30:59









--- advertentie ---