Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
Tour of Chongming Island UCI Women's World Tour 2017 (2.WWT)
(Tour of Chongming Island World Cup)
China  /  5 Mei - 7 Mei

(365.8 Km)
Winner: D'HOORE Jolien

2016    
2018



Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. D'HOORE Jolien WHT 09:24:09
2. WILD Kirsten CPC 00:00:05
3. HOSKING Chloe ALE 00:00:06
4. ROY Sarah ORS 00:00:23
5. SIGGAARD Christina TVW 00:00:23
6. STRICKER Anna Zita Maria BTC 00:00:23
7. MOBERG Emilie HPU 00:00:24
8. DOBRYNINA Kseniya SER 00:00:24
9. SPEROTTO Maria Vittoria BPK 00:00:25
10. EDMONDSON Annette WHT 00:00:25
11. IAKOVENKO Anastasia NRUS 00:00:25
12. ERIC Jelena BTC 00:00:26
13. PU Yi Xian GPC 00:00:26
14. FIDANZA Arianna ASA 00:00:27
15. JACKSON Alison BPK 00:00:27
16. RYAN Kendall TIB 00:00:27
17. ZHAO Xi Sha GPC 00:00:27
18. RADOTIC Mia BTC 00:00:27
19. GASS Daniela SER 00:00:27
20. HUANG Ting Ying SER 00:00:27
21. MěLLEBRO PEDERSEN Camilla TVW 00:00:27
22. SHARAKOVA Tatsiana MCC 00:00:27
23. GARNER Lucy WHT 00:00:27
24. LIN Chia Hui NTPE 00:00:27
25. BASTIANELLI Marta ALE 00:00:27
26. TSERAH Hanna MCC 00:00:27
27. SKALNIAK Agnieszka ASA 00:00:27
28. TREVISI Anna ALE 00:00:27
29. HOEKSMA Ilona HPU 00:00:27
30. KASENOVA Karina NRUS 00:00:27
31. DIAO Xiao Juan NHKG 00:00:27
32. KITCHEN Lauren RBW 00:00:27
33. KOREVAAR Jeanne RBW 00:00:27
34. ISKAKOVA Amiliya ASA 00:00:27
35. PANG Yao NHKG 00:00:27
36. AKHMETCHA Rinata ASA 00:00:27
37. SHEVCHENKA Marina MCC 00:00:27
38. OSHURKOVA Lelizaveta NRUS 00:00:27
39. LEBEDEVA Aleksandra NRUS 00:00:27
40. KESSLER Nina HPU 00:00:27
41. LEUNG Wing Yee NHKG 00:00:27
42. CHEKINA Aleksandra NRUS 00:00:27
43. SANAKBAYEVA Zhanerke ASA 00:00:27
44. LEUNG Bo Yee NHKG 00:00:27
45. RAGUSA Katia BPK 00:00:27
46. KUZNETSOVA Svetlana NRUS 00:00:27
47. POTOKINA Anna SER 00:00:27
48. NASKOVICH Taisa MCC 00:00:27
49. KASPER Romy ALE 00:00:27
50. MANLY Alexandra ORS 00:00:27
51. LI Chaiyun NTPE 00:00:27
52. SOKOVNINA Natalya SER 00:00:27
53. SOMNET Jupha NMAS 00:00:27
54. MORZENTI Lisa ASA 00:00:27
55. LETH Julie WHT 00:00:27
56. LIN Yi Ju NTPE 00:00:27
57. LECHNER Corinna BTC 00:00:27
58. HAMMES Kathrin TIB 00:00:27
59. BECKER Charlotte HPU 00:00:27
60. SUN Xue GPC 00:00:27
61. BRUDERER COFINO Nicole TIB 00:00:27
62. PARK Madeleine TIB 00:00:27
63. PLICHTA Anna RBW 00:00:27
64. BARBIERI Rachele CPC 00:00:36
65. SANGUINETI Ilaria BPK 00:00:36
66. ZENG Ke Xin NTPE 00:00:36
67. YANG Qianyu NHKG 00:00:36
68. FRAPPORTI Simona HPU 00:00:39
69. GARNER Grace WHT 00:00:39
70. WILLIAMS Georgia ORS 00:00:41
71. MOHAMAD ZUBIR Nur Aisyah NMAS 00:00:45
72. ALLEN Jessica ORS 00:00:46
73. TETRICK Jennifer TIB 00:00:49
74. ALZINI Martina ALE 00:00:51
75. HUANG Li GPC 00:00:55
76. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC 00:01:12
77. ZAVETA Erica CPC 00:01:12
78. PALADIN Soraya ALE 00:01:21
79. NEYLAN Rachel ORS 00:01:39
80. ROBERTS Amy WHT 00:01:50
81. PENTON Sara TVW 00:06:18
82. KOSTER Claudia TVW 00:06:18
83. LOZANO RAMIREZ Laura Camila SER 00:06:18
84. PHANG Grace NMAS 00:06:41
85. SYED ZULIKIFLI SHARIFAH Nur Ilyana NMAS 00:06:41
86. LEUNG Hoi Wah NHKG 00:06:41
87. DATSYK Darya MCC 00:06:41
88. CHOU Hsuan NTPE 00:06:41
89. VALSECCHI Silvia BPK 00:06:41
90. ZIGART Urska BTC 00:06:41
91. KASTELIJN Yara RBW 00:07:13
92. LIMA - HATTELAND Tone HPU 00:07:51
93. SCANDOLARA Valentina RBW 00:08:01
94. KNOL Willeke CPC 00:08:18
95. YUN Tzu Fang NTPE 00:11:44









--- advertentie ---