Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol
Aanmelden   
Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres 2017 (1.WWT)
(Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres - WE)
Belgium  /  2 April

Edition: 14 (153.2 Km)
Winner: RIVERA Coryn

2016    
2018



Video┤s (1)
Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. RIVERA Coryn SUN 04:02:38
2. ELVIN Gracie ORS 00:00:00
3. BLAAK Chantal DLT 00:00:00
4. VAN VLEUTEN Annemiek ORS 00:00:00
5. KOPECKY Lotte LBL 00:00:00
6. CECCHINI Elena LPR 00:00:00
7. LELEIVYTE Rasa VAI 00:00:00
8. NIEWIADOMA Katarzyna RBW 00:00:00
9. ENSING Janneke ALE 00:00:00
10. LONGO BORGHINI Elisa WHT 00:00:00
11. CONFALONIERI Maria Giulia LWK 00:00:00
12. UTTRUP LUDWIG Cecilie CBT 00:00:00
13. FERRAND PREVOT Pauline LPR 00:00:00
14. MOOLMAN - PASIO Ashleigh CBT 00:00:00
15. VAN DER BREGGEN Anna DLT 00:00:00
16. PIETERS Amy DLT 00:00:00
17. DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth DLT 00:00:05
18. VAN DIJK Ellen SUN 00:00:14
19. BARNES Hannah LPR 00:00:24
20. GUTIERREZ RUIZ Sheyla CPC 00:03:50
21. DIDERIKSEN Amalie DLT 00:03:50
22. BUJAK Eugenia BTC 00:03:50
23. CORDON-RAGOT Audrey WHT 00:03:50
24. SIERRA CAĐADILLA Arlenis ASA 00:03:50
25. GILLOW Shara FDJ 00:03:52
26. SPRATT Amanda ORS 00:03:55
27. BRAND Lucinda SUN 00:03:57
28. ZABELINSKAYA Olga BPK 00:05:27
29. KLEIN Lisa CBT 00:05:32
30. BARNES Alice DRP 00:05:32
31. MěLLEBRO PEDERSEN Camilla TVW 00:05:32
32. STRICKER Anna Zita Maria BTC 00:05:32
33. DELZENNE Elise LBL 00:05:32
34. MACKAIJ Floortje SUN 00:05:32
35. KASTELIJN Yara RBW 00:05:32
36. MAJERUS Christine DLT 00:05:32
37. BASTIANELLI Marta ALE 00:05:32
38. RATTO Rossella CPC 00:05:32
39. KOSTER Anouska Helena RBW 00:05:32
40. PENTON Sara TVW 00:05:32
41. REIS Daniela LWD 00:05:32
42. DE JONG Thalita LWD 00:05:32
43. JASINSKA Malgorzta CPC 00:05:32
44. PARKINSON Abby-Mae DRP 00:05:32
45. ZORZI Susanna DRP 00:05:32
46. HEINE PETERSONE Vita HPU 00:05:32
47. CROMWELL Tiffany LPR 00:05:32
48. VAN DEN STEEN Kelly SVE 00:05:32
49. KNETEMANN Roxane FDJ 00:05:32
50. BATAGELJ Polona BTC 00:05:32
51. MERINO CORTAZAR Eider LTK 00:05:32
52. KING Danielle CPC 00:05:32
53. RIABCHENKO Tetyana LWK 00:05:32
54. VIECELI Lara ASA 00:05:32
55. TENNIGLO Moniek RBW 00:05:32
56. MUSTONEN Sara TVW 00:05:32
57. VILMANN Marie CBT 00:05:32
58. LICHTENBERG-H─USLER Claudia WHT 00:05:32
59. BRENNAUER Lisa LPR 00:05:32
60. KITCHEN Lauren RBW 00:05:32
61. D'HOORE Jolien WHT 00:05:32
62. WORRACK Trixi LPR 00:05:32
63. BRONZINI Giorgia WHT 00:05:32
64. GUDERZO Tatiana LWK 00:05:32
65. OLIVEIRA Flavia LWD 00:05:32
66. GAUMNITZ - POHL Stephanie CBT 00:05:32
67. SOLOVEY Hanna PVD 00:07:25
68. DAAMS Jessie LBL 00:07:25
69. KIRCHMANN Leah SUN 00:07:25
70. POTOKINA Anna SER 00:07:25
71. HOSKING Chloe ALE 00:07:25
72. SIGGAARD Christina TVW 00:07:25
73. BUURMAN Eva PVD 00:07:25
74. PINTAR Ursa BTC 00:07:25
75. KIRALY Monika MIC 00:07:25
76. SANGUINETI Ilaria BPK 00:07:25
77. PALADIN Asja TOG 00:07:25
78. NUMAINVILLE JoŰlle CPC 00:07:25
79. DEMEY Valerie SVE 00:09:02
80. ROY Sarah ORS 00:09:02
81. TERUEL RIBES Alba LTK 00:09:02
82. LOZANO RAMIREZ Laura Camila SER 00:09:02
83. VAN DER MEULEN Kaat LBL 00:09:02
84. WILLIAMS Georgia ORS 00:09:02
85. VERSCHELDEN Nathalie LWK 00:09:02
86. FOURNIER Roxane FDJ 00:09:02
87. EDMONDSON Annette WHT 00:09:02
88. BIANNIC Aude FDJ 00:09:02
89. SLIK Rozanne SUN 00:09:02
90. LAIZANE Lija VAI 00:09:02
91. ALLEN Jessica ORS 00:09:02
92. KOREVAAR Jeanne RBW 00:09:02
93. MATHIESEN Pernille TVW 00:09:02
94. KASPER Romy ALE 00:09:02
95. HANNES Kaat LWK 00:09:02
96. PALADIN Soraya ALE 00:09:02
97. FRAPPORTI Simona HPU 00:09:02









--- advertentie ---